Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości 

Statystyki

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj645
mod_vvisit_counterWczoraj619
mod_vvisit_counterWizyt w tygodniu2287
mod_vvisit_counterWizyt w miesiącu38138
mod_vvisit_counterŁącznie wizyt4243260

Online(20 minutes ago): 22
Twój IP: 3.239.109.55
,
Dziś: Sty 27, 2021

Serwis miejscowości Wieprzów
Nasi Strażacy na Powiatowym Święcie Ludowym w Bełżcu PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
środa, 25 maja 2016 10:03

W dniu 22 maja 2016 na zaproszenie Zarządu Powiatowego PSL w Tomaszowie Lubelskim druchowie strażacy z OSP Wieprzów (Piotr Więcławek, Andrzej Bucior i Jacek Palak) wraz ze sztandarem uczestniczyli w Powiatowym Święcie Ludowym w Bełżcu. Pogoda dopisała, ponieważ nie było, ani deszczu, ani ogromnego słońca. Wyjazd naszego pocztu sztandarowego koordynował kol. Artur Nowosad, który pełni funkcje Prezesa OSP Wieprzów, a zarazem jest członkiem PSL. Głównym punktem uroczystości była Msza Święta popdczas której poświęcony i wręczony został nowy sztandar dla ZG PSL w Bełżcu. Nasi druchowie strażacy z pocztem sztandarowym pięknie prezentowali się w orszaku innych sztandarów i godnie reprezentowali naszą miejscowość, za co im oraz kol. Prezesowi gorąco dziękujemy. Po Mszy Świętej jak to zawsze na świętach ludowych był poczęstunek wojskową grochówką i małym co nieco.......... A później zabawa do samego rana.


 

Poprawiony: środa, 25 maja 2016 10:25
 
Majówka Klubu Seniora 2016 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
czwartek, 05 maja 2016 13:57
W dniu 3 maja seniorzy z Klubu Seniora w Wieprzowie rozpoczęli sezon grillowy. Pogoda w tym dniu dopisała, więc seniorzy dzięki uprzejmości państwa Kazimiery i Stanisława Radkowskich uczestniczyli w przejażdżce bryczkami po okolicy. Podczas przejażdżki seniorzy doskonale się bawili, a poza tym mogli poczuć tzw. wiatr we włosach i bezpośrednio obcować z przyrodą. Po przejażdżce wszyscy udali się do siedziby Klubu Seniora w Wieprzowie i wspólnie bisiadowali rozpoczynając sezon grillowy 2016.Poprawiony: czwartek, 05 maja 2016 14:20
 
Mapa Wieprzowa z roku 1888 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
niedziela, 27 marca 2016 14:58

Dzięki uprzejmości Pana Jana Wosia i jego zbiorów udało nam się odtworzyć mapę Wieprzowego Jeziora części północnej (Wieprzowa Tarnawackigo) z roku 1888. Oryginał niestety nie został odnaleziony jedynie kserokopie. Wiele dokumentów, zdjęć i innych bardzo istotnych materiałów związanych z historią naszej małej ojczyzny przepada.  Dlatego prosimy wszystkich, którzy posiadają takie dokumenty o przkazanie ich do skopiowania aby mogły służyć przyszłym pokoleniam. Obecnie przygotowujemy materiał do publikacji o Wieprzowie, ale ciągle zbieramy materiały. W związku z tym jeszcze raz prosimy o zaanagażowanie się wszystkich mieszkańców lub osób związanych z naszą miejscowością i posiadających ciekawe, historyczne dokumenty oraz udostępnienie ich. Mapa dostępna w kategori galeria.

Pozdrawiam

Robert Kuźniarz /administrator stron/

tel. kont. 606714549 e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Poprawiony: niedziela, 27 marca 2016 14:59
 
Nowe włądze OSP w Wieprzowie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
wtorek, 08 marca 2016 15:33

 


W dniu 13-02-2016 odbyło się w Świetlicy wiejskiej w Wieprzowie Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Jednostki OSP w Wieprzowie.

Druhowie z uznaniem podsumowali pracę Zarządu OSP w okresie ostatniej kadencji oraz udzielili ustępującemu Zarządowi absolutorium.

Podczas zebrania zostały wybrane również nowe władze OSP w Wieprzowie.

W skład obecnego Zarządu weszli:

Artur Nowosad - Prezes

Borowicz Krzysztof - Wiceprezes/Naczelnik

Andrzej Bucior - Z-ca Naczelnika

Karolina Lepionka - Skarbnik/Kronikarz

Andrzej Radkowski - Sekretarz

Tadeusz Borowicz - Gospodarz

 

Na zdjęciu od lewej: Andrzej Bucior, Taedusz Borowicz, Karolina Lepionka i Artur Nowosad

 


Komisja Rewizyjna:

Waldemar Woś - Przewodniczący

Dionizy Romańczuk - Członek

Wiesław Puźniak - Członek

 

Nowemu Zarządowi życzymy dużo wytrwałości i tyle samo powrotów w pełnym składzie co wyjazdów do akcji.

 

Poprawiony: niedziela, 27 marca 2016 14:20
 
Wyjazd Seniorów do Lwowa, Żółkwi i Krechowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
niedziela, 04 października 2015 21:24

W dniach 26-27 wzrześnia 2015 roku seniorzy z Wieprzowa byli na wyjeździe krajoznawczym na Ukrainie. Grupę zwiedzających tworzyli seniorzy z Wieprzowa i Tarnawatki oraz zaproszeni goście. Pierwszego dnia uczestnicy wyjazdu zwiedzili Cmentarz Łyczakowski oraz zapalili znicze na mogiłach Orląt Lwowskich, odwiedzili Operę Lwowską i Katedrę Lwowską oraz przeszli uliczkami starego Lwowa.

 


Drugiego dnia natomiast weszli na Kopiec Unii Lubelskiej oraz zwiedzili Park Stryjski gdzie znajduje się wierzba na której rosną gruszki. Po południu po obiedzie grupa zwiedziła jeszcze w drodze powrotnej Żółkiew z jej przepięknymi zabytkami oraz Monastyr w Krechowie. Około godziny 22 cała grupa trochę zmęczona, ale bardzo zadowolona powróciła do Polski.
Więcej zdjęć z wyjazdu w kategorii galeria.

Poprawiony: niedziela, 04 października 2015 21:52
 
Rowerem po okolicy - zaczynamy od Wieprzowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez Robert   
środa, 09 września 2015 00:00

 

Lokalna Grupa Działania "Roztocze Tomaszowskie" przystąpiła do opracowania Lokalnej Strategi Rozwoju i w tym celu zorganizowany został w dniu 9 września 2015 roku rajd po Gminie Tarnawatka. Trasę oraz podstawowe informacje o poszczególnych atrakcjach opracował Robert Kuźniarz, który również przewodził grupie podczas jazdy. Pogoda tego dnia nie była rozpieszczająca więc każdy z uczestników musiał się przygotować zarówno na deszcz jak i na słońce.

Poprawiony: czwartek, 24 września 2015 07:24
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia1234567następnaostatnia »

Strona 4 z 7

Imieniny

Dzisiaj : Anieli Jerzego
Jutro: Walerego Karola
Pojutrze : Franciszka Józefa

Czas

Ulti Clocks content

Galeria Fotograficzna